Nenašli jste na webu, co jste potřebovali? Zeptejte se odborníka sami. Nebo se podívejte, jestli už podobný problém neřešil někdo před vámi. V naší poradně odpovídají experti z centra SANANIM a externí specialisté.
Pošlete nám svůj dotaz týkající se alkoholu. Nebo si projděte již zodpovězené dotazy. Amatérské rady jako z časopisových poraden tady nenajdete. Na vaše otázky odpovídají nejpovolanější experti z centra SANANIM. To od roku 1990 pomáhá lidem, kteří spadli do drogové závislosti.
 
Jak poradna funguje?

Pošlete nám svůj dotaz přes formulář. Necháte nám svůj mail. A v momentě, kdy naši spolupracovníci dotaz zodpoví, vám dáme vědět.  Zodpovězená otázka se objeví na webu. Najdete jí podle kódu, který vám zašleme. Anebo se k ní úplně jednoduše doscrollujete. 

 

Co moje anonymita?
Zveřejňování dotazů považujeme za důležité. Může pomoci dalším lidem, které trápí podobné problémy. Samozřejmě ale nechceme, abyste měli jakékoliv nepříjemnosti. Dotazy tak zveřejňujeme zcela anonymně. Pokud nám bližší informace o sobě sdělit chcete, využít můžete kolonky “skrytá poznámka”. Na stránky poradny se tyto detaily neobjeví. Pokud se ptáte prostřednictvím odkazu “Nevíte, jak se zeptat?” uveďte neveřejné informace do kolonky doplňujících informací. 

 

Za jak dlouho mi odpovíte?
Jednodušší dotazy obvykle zodpovíme do 48 hodin. Složité potom za několik dní až týden. Naši spolupracovníci ze SANANIMU se vedle poradny věnují i své každodenní práci. Takže prosíme o trpělivost. Chceme, aby naše poradenství bylo skutečně profesionální. A to chce někdy čas.

 

Opravdu mi pomůžete?

Mějte na paměti, že internetové poradenství osobní kontakt plně nahradit nemůže. Nezbaví vás závislosti ani jiných problémů s alkoholem. Od toho tu je dlouhodobá spolupráce s odborníky nebo psychoterapie. Návštěva naší online poradny ale může být dobrý první krok.